חדשות

טור בסוף החודש

נשלח 11 ביולי 2017, 13:09 על ידי Ortal Tsoran

שלום חברים,

בשעה טובה ומוצלחת עדכנתי את האתר היום והוספתי ללוח את רוב ההופעות הקרובות. התחלנו לעבוד עם רשימת דיוור, אז מי שרוצה לקבל עדכונים לדוא"ל מוזמן להצטרף אליה כאן. העדכונים יהיו ענייניים ולא תכופים במיוחד (נשאף לאחת-לחודש) וזאת לא חתונה קתולית אז באמת שאין מה להפסיד.

חוצמזה אנחנו יוצאים לטור בסוף החודש שמסמל מעין סוף של תקופה כאן במוטיז. הבסיסט שלנו נבו טס לחו"ל לאיזה פרק זמן ואנחנו משתדלים לדחוף כמה שיותר הופעות ברצף בסוף יולי תחילת אוגוסט. אל דאגה - אין לנו שום כוונה לנוח עד שהוא חוזר ונמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים במלוא המרץ.

שפע ברכות ואיחולים,
-אז"צ

חזרה מתרדמת חורף, קליפ חדש

נשלח 7 בפבר׳ 2017, 8:34 על ידי Ortal Tsoran   [ עודכן 7 בפבר׳ 2017, 8:39 ]

שלום חברים,

עבר קצת זמן מאז העדכון האחרון. הכמה שבועות האחרונים היו קצת פחות פעילים מאלה שקדמו להם, אבל ממש לא נעלמנו והבוקינג למרץ כבר בתנופה מלאה. תודה רבה לכל מי שבא לחגוג איתנו בפסטיבל הבלוז - היה ערב אדיר ועוד נתראה בדרכים.

ביום שישי בצהרים נהיה בכיכר גבעון ובינתים אפשר להנות מהקליפ החדש שלנו:

המשך שבוע אדיר,
-מוטי

סיכום טור, בעיה באתר הנייד, פסטיבל הבלוז, הופעות רחוב

נשלח 16 בנוב׳ 2016, 1:06 על ידי Ortal Tsoran

שלום חברים, 

הרבה קרה מאז העדכון האחרון. הטור סוכות עבר בהצלחה והיה תענוג גדול לבלות יחד בדרכים ולהכיר כל מיני דמויות ומקומות מגניבים. מקווים לחזור ולבקר במהרה. לבינתים חזרנו להופיע במועדונים הקבועים שלנו - זה בד"כ יוצא לפחות פעם בשבוע ואפשר להציץ בלוח הופעות בשביל האיפה והמתי.

מי שנכנס לאתר מהנייד אולי שם לב שהתפריט הצדדי חסר. יש כפתור בצד ימין למעלה שצריך ללחוץ עליו בשביל שהתפריט יופיע.

חדשות משמחות: התקבלנו לפסטיבל הבלוז בת"א. ההופעה שלנו תהיה ב-13.1 בבר-גיורא ויתארח אחד מגיבורי הגיטרה שלנו - יוגב "יוגי" כהן! לא יודע מה אתכם אבל אני כבר מתרגש. כדרכן של הופעות היא בטח תתחיל סביבות עשר, אבל נפרסם שעה מדויקת לכשהתאריך יתקרב.

למי שבא להופעת הרחוב שלנו בסינמטק והתאכזב לראות שאנחנו לא שם, המון סליחה! היה איזה אירוע גדול בכניסה לסינמטק ונאלצנו להתנייד לכיכר הבימה. להבא נעדכן את האתר בשינויי-רגע-האחרון האלה, אז כדאי לבדוק כאן לפני.

לסיום, אנחנו הערב באו'קונל בשוק מחנה יהודה, מתחילים בתשע. יהיה אדיר. בתמונה, מאירועי יום ראשון בבוטלג:

אוהבים,
-המוטיז

אתר חדש, טור מבשלות בירה ממשמש

נשלח 9 באוק׳ 2016, 10:27 על ידי Ortal Tsoran   [ עודכן 12 באוק׳ 2016, 22:43 ]

שלום חברים,

בשעה טובה ומוצלחת העלנו אתר לאויר. כולי תקווה שמעבר להיותו אינפורמטיבי ויפה (בקטע צנוע) הוא גם יהווה נקודת מפגש לחובבי קאנטרי והונקי-טונק באשר הם. לימינכם סרגל ניווט עם לוח הופעות מעודכן, מוסיקה וטופס יצירת קשר - אז אפשר להתחיל להפיץ את הבשורה ואת הכתובת: www.themottis.com. זה לקח קצת זמן אבל עכשיו זה עובד גם בלי ה-www.

חוצמזה אנחנו על סף יציאה לסיבוב הופעות בחוה"מ סוכות, ששם דגש על מבשלות בירה. בינתים נקבעו כבר לא מעט תאריכים - מעמק האלה ועד רמת הגולן! רצוי מאוד להתעדכן בלוח ההופעות שכאן באתר.

בברכת שנה מצוינת,
-אורטל והמוטיז

1-4 of 4